VANILLA
Оплата карткою на сайті без додаткових комісій. Безкоштовна доставка від 2 товарів, оптова ціна від 20 товарів! А також співробітництво (дропшипінг) - заробляй з нами просто в інстаграмі
онлайн НЕ ПРАЦЮЄ, пишіть в дірект
дропшипінг
заробляйте гроші разом із нами! ви можете ознайомитися з описом процесу а також нашими умовами співпраці нижче.

ми працюємо лише з діючіми торговими сторінками, які вже знають і розуміють, що таке дропшипінг і як він працює, а також з тими хто ознайомлений з нашими умовами співпраці та приймає їх!

після реєстрації ви вже можете починати працювати та заробляти разом з нами. але, за для активації ціни дроп та статусу "активний дропшипер", зверніться до нас в instagram дірект з вашої торгової сторінки (яку ви вказали при реєстраціі на нашому сайті в якості дропшипера) після вашого першого ДРОП замовлення, якщо були виконані всі наші умови спіпраці (нижче).
умови співпраці
Що таке дропшипінг
Пряма поставка (англ. Dropshipping) — це вид підприємницької діяльності через інтернет, який полягає в реалізації товарів посередником (дропшиппером, англ, dropshipper)
При цьому посередник купує товар у виробника тільки після того, як сам отримав від клієнта оплату даного товару, прибуток посередника формується за рахунок різниці між гуртовою ціною, яку він платить виробнику, і роздрібною ціною, по якій продає товар клієнту.
Ключовою відмінністю цього виду діяльності є те, що куплений товар відправляється покупцеві безпосередньо від виробника напряму, що й знайшло своє відображення в самому терміні: в дослівному перекладі з англійської «drop shipping» — пряма поставка.
Як почати співпрацю з нами?
(!) Реєструючись у нас на сайті в якості дропшипера ви автоматично погоджуєтесь з нашими умовами співпраці, та підтверджуєте, що ознайомленні з нашими всіма умовами співпраці (умови нижче).

Ми зробили все для того, щоб ви мали можливість комфортно, якісно та швидко заробляти з нами з нуля і на це ми витратили (і надалі витрачаємо) велику кількість наших ресурсів. Тому ми дуже ретельно ставимося до виконання всіх наступних пунктів наших умов для всіх хто тільки почав, планує або вже працює з нами і просимо всіх без винятку їх виконувати.

Умови співпраці:
 • Потрібно зарєструватись на нашому сайті в розділі Дропшипінг. Обов'язково ввести адресу сайту або назву інстаграм вашої торгової сторінки, через яку ви будете співпрацювати з нами. Після цього ви отримуєте можливість робити замовлення як наш дропшипер, але на початку ви маєте статус НЕ АКТИВОВАНОГО дропшипера, і можете робити перше замовлення лише по нашій основній ціні
 • Всі замовлення по дропу приймаються лише якщо у вас є торгова сторінку, яку ми ретельно перевіряємо.
 • Сторінка має бути робочою та активною (постійний постінг наших фото/товарів, та активні замовлення). Фото ви маєте брати в нашому телеграм каналі. На сторінці мають бути відкриті всі ціни на наші товари.
 • Основная умова отримання ціни дроп - наявність наших фото у вас на сторінці.
 • Перше замовлення по дропшипінгу проводиться по нашій повній (основній) ціні.
 • Після вашого першого замовлення ми все ретельно перевіряємо і якщо ВСІ УМОВИ виконані - ми АКТИВУЄМО ваш акаунт дропшипера і ви маєте можливість робити всі подальші замовлення по дроп ціні.
 • Якщо умови виконані не були, або лише частково, ми не активуємо ваш дроп аккаунт, допоки не будуть виконані всі наші умови. Але у вас залишається можливість виправити всі помилки з наступним(и) замовленням(и) і також ви можете і маєте надалі робити замовлення для того щоб ми швидше активували вас.
 • Також, у випадку якщо ви маєте активний акаунт та перестали виконувати нашу(і) умову(и) ваш акаунт дєактивується і ви втрачаєте можливість робити замовлення по ціні дроп до наступного вашого замовлення, після якого ми знов будемо переглядати виконання всіх наших умов співпраці.
 • Якщо після вашого останнього замовлення проходить більше ніж 3 місяця і ви більше не постите наші фото, ваш акаунт автоматично деактивується і ви втрачаєте можливість мати дроп ціну.
 • Також повідомляємо, що ми забороняємо використовувати нашу назву або схожу назву на ваших торгових сторінках, так само як і наш(і) логотип(и).
 • Ваша роздрібна ціна на вашій торговій сторінці має бути не нижче нашої роздрібної ціни, але може бути вище за нашу роздрібну ціну за вашим бажанням (всі ціни ви встановлюєте самостійно).
 • Хто НЕ ОТРИМАЄ активний статус
  В яких випадках ви не отримаєте статус активного дропшипера, або ми можемо деактивувати ваш існуючий активований акаунт:
 • Якщо ви робите замовлення на себе або на ваших родичей і при цьому не маєте замовлень на клієнтів.
 • Якщо ви використали нашу назву на своїй торговій сторінці, або схожу з нашою назвою, або наш логотип.
 • Якщо замовленого товару(ів) немає на вашій торговій сторінці.
 • Якщо ми не можемо побачити ціни на вашій торговій сторінці.
 • Якщо ваша роздрібна ціна нижче за нашу роздрібну ціну.
 • Якщо ви перестали робити замовлення довгий термін (3 місяці) та перестали постити наші фото у себе на торговій сторінці.
 • Також ми завжди маємо право деактивувати ваш торговий акаунт без роз'яснення вам причин на свій власний розсуд.


 • Повернення/обмін для дропів
  Обов'язково повідомляйте наступне всім вашим клієнтам:
  У випадку обміну/повернення товару просимо відправляти не пізніше 2 днів після дня отримання замовлення та дотримуватися всіх обов'язкових умов обміну/повернення:
 • товар новий, не ношений,
 • товар цілий та не ушкодженний, немає сторонніх запахів,
 • ціліснісніть всіх бірок на місці.

 • Кошти, у разі повернення, повертаються вам назад на карту з якої була здійсненна оплата.
  Повернення коштів проходить на протязі 3-14 робочих діб, після перевірки повернутого товару та узгодження всіх доставок.
  Коли ввести адресу клієнта
  Вводити дані для отримання необов'яково відразу після оплати. Ввести дані дані ви можете завжди пізніше. Не потрібно вводити дані клієнта, якщо данні можуть бути невірні, або ви плануєте відправку по власній ттн. Після успішной оплати у вас буде вибір - внести данні доставки вашого клієнта, після чого ви отримаєте ваш ттн номер відправки відразу онлайн (по якому ми зробимо відправку після запаковки), або внести вашу власну створену вами ттн. Якщо ви обрали другий варіант "маю власну ттн" - читайте далі умови по відправаці нижче.
  Власна ттн/післяплата
  Нажаль ми не відправляємо післяплатою для замовлень по дропу.
  Але ми можемо відправляти замовлення по вашій власній ттн, де ви самостійно вказуєте післяплату.
  В цьому випадку вам необхідно створити ттн з відправкою з міста Київ. Всі інші данні вказуєте власні.
  Також попереджаємо, в цому випадку ви самі несете відповідальність за відправку, самі слідкуєте за строком зберігання посилки, самі оцінюєте посилку, самі організовуєте повернення, якщо це буде потрібно, та самі сплачуєте за всі послуги доставки.

  Відправки, в яких платником за доставку вказано відправника, автоматично будуть змінені на отримувача при відправці.
  Де ввести адресу клієнта
  Адресу вашого клієнта ви вводите тільки після успішної оплати. У вас є можливість внести дані в будь-який момент, не обов'язково відразу після оплати. Для того, щоб внести дані пізніше, зайдіть в свій кабінет (натисниту на іконку профіля користувача в правому верхньому куті), далі знайдіть номер замовлення та натисніть на нього. Далі ви будете переадресовані на сторінку доставки, якщо данні ще не були введені.
  Відмова від замовлення
  Якщо ваш клієнт відмовився від посилки, або хоче зробити повернення, напишіть нам в дірект Instagram для отримання інструкцій по поверненню.
  Якщо ви відмовились від замовлення ще до відправки замовлення, ми повертаємо вам кошти назад на карту, з якої була здійснена проплата, враховуючи наші строки повернення коштів (вище) та враховуючи комісію нашого процесінгового центру у розмірі -2,5% від суми замовлення.
  безкоштовна доставка для дропів
  У нас немає безкоштовної доставки для будь-яких дроп замовлень.
  Якщо ви хочете використовувати нашу діючу акцію "безкоштовна доставка від 2 одиниць", вам необхідно вийти з вашого профіля дропшипера та зареєструватись як звичайний клієнт (при цьому слід використати інший номер телефона та імейлу).
  очистити
  купити
  закрити